Otsing

veebruar 2012
E T K N R L P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  

Rubriigid

Viited

Arhiiv

Arhiiv veebr. 2012

Äksi Hobikoja käsitöölõuna

Kolmapäeval, 29. veebruaril kell 14.00 toimub Saadjärve Looduskeskuses Äksi Hobikoja käsitöölõuna. Õpime tegema riidega kaetud jõuluehteid! Kaasa võtta: terava otsaga ehitusnuga, teravad käärid, pastakas, venivaid sädelevaid kangatükke (trikotaaž, samet, pits), kuld- ja hõbeniiti või -paela, litreid ja hea tuju! Olete oodatud!

Äksi Hobikoja käsitöölõuna

Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 14.00 toimub Saadjärve Looduskeskuses Äksi Hobikoja käsitöölõuna. Õpime tegema riidega kaetud jõuluehteid! Kaasa võtta: terava otsaga ehitusnuga, teravad käärid, pastakas, sädelevaid kangatükke (trikotaaž, samet, pits), kuld- või hõbeniiti, litreid ja hea tuju! Olete oodatud!

Kirjanikud loevad ette oma teoseid.

Vaata linki http://read.err.ee/

Vapustav raamat elust ja suremisest – Jenny Downham, “Enne kui ma suren”

“Ma tahan, et mul oleks oma poiss. Ta võiks rippuda kapis riidepuul. Kui mul tuju tuleb, võtaksin ta välja ja ta vaataks mind nii, nagu poisid filmides vaatavad – nagu ma oleksin ilus…” «Enne kui ma suren» on paeluvalt kirjutatud siiras lugu elust ning surmast. Kuueteistaastane Tessa Scott põeb juba mitmendat aastat rasket haigust ja […]

Ellujäämine vampiiridest kubisevas maailmas – Justin Cronin, “Teekond”

USA armee salajane supersõdurite loomise projekt läheb nurja ning ohtliku viirusega nakatatud katsealused pääsevad vabadusse. Nende hirmuäratavate vampiirilaadsete olendite tõttu muutub maailm ühe ööga. Tsivilisatsioon variseb kokku ning üksikud ellujäänud on sunnitud elama rangelt valvatud kindlustes, sest väljas luusivad näljaste koletiste hordid. Kuid mööda laastatud maad rändab ka kuueaastane Amy Harper Bellafonte, noorim katsealune, kelle […]

Kalev Keskküla “Elu sumedusest”

” Vanad raamatud  nagu vanad riidedki on inimese mõõt. Võtad kätte 15 aastat tagasi loetud raamatu või ajad selga vana palitu ja vaatad, kas oled neist välja kasvanud või on need sulle jäänud. Kas nad kõnelevad veel sinuga, kas oled neis sina ise. Neile, kelle elu läheb mühinal edasi, on mõlemad võõraks jäänud.”